Zajímavosti Buenos Aires
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity, zajímavosti a památky Buenos Aires, Argentina

Architektura
Místní architektura je skutečně unikátní, přičemž při procházení se městem určitě zjistíte, že budovy svým stylem trochu připomínají Paříž, Madrid nebo Barcelonu.

San Telmo
San Telmo je bohémská část Buenos Aires, ve které se setkáte s unikátními restauracemi, architekturou ve španělském stylu, obchody se starožitnictvím nebo třeba bary s rytmy tanga.

Plaza de Mayo

Plaza de Mayo
Toto náměstí, ohraničené typickou vládní budovou Casa Rosada a katedrálou, je už po dlouhá léta středobodem Buenos Aires.

Cementerio de la Recoleta
Na tomto hřbitově, bohatě zdobeném sochami, jsou pohřbeni nejdůležitější osobnosti Argentiny. Odpočívají zde argentinští prezidenti, armádní hrdinové, diktátoři, legendy, bohatí a slavní lidé a další.

Museo Nacional de Bellas Artes
Společně s výtvarnými díly mnoha národních umělců si v Muzeu výtvarných umění (Museo Nacional de Bellas Artes) můžete prohlédnout výtvarná díla takových velikánů jako například Renoir, Rembrandt, Van Gogh, Gauguin nebo Monet.

Teatro Colón
Teatro Colón Krásné Kolumbovo divadlo je jedním z nejtypičtějších symbolů Buenos Aires, stejně jako jednou z nejlepších oper s tradicí trvající více než 100 let. Tato impozantní budova má bohatě zdobený interiér a konají se v ní baletní i operní představení a koncerty vážné hudby. Dokonce i pokud se sem nepůjdete podívat na žádné představení, tak si budovu můžete prohlédnout během prohlídky s průvodcem, která vás rozhodně nezklame.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.