Kurzy profesní španělštiny pro odborníky
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Profesní & odborné jazykové kurzy španělštiny v zahraničí

Nabízené možnosti Počet lekcí za týden Počet týdnů
Obchodní španělština
102 nebo 4
Individuální profesní kurzy španělštiny 1, 5, 10, 20, 30 +Minimálně 1
Stáž nebo praxe ve Španělsku 2012
Placená práce ve Španělsku (v hotelu)2012
Přípravný kurz pro učitele španělštiny 202
Medicínská španělština pro lékaře a zdravotnický personál 254
Technická španělština pro inženýry 254

Poptávka po jazykových kurzech španělštiny se v posledních 10 letech více než zdvojnásobila a během následujících 15 let bude španělsky mluvit okolo 500 miliónů lidí. Výsledkem je, že obchodní jednání i smlouvy závisí a budou stále více záviset na hospodářské důležitosti tohoto jazyka. Španělština je totiž jedním z nejpoužívanějších jazyků pro mezinárodní obchody a politická setkání. Španělština je zároveň jaké oficiálním jazykem EU, MERCOSURU, UNESCA, OSN, GATT, ONIDO a ITU.

courses professional
courses professional

Navíc se španělština stává rozhodující i v mnoha profesích v USA díky stále rostoucímu počtu španělsky mluvících profesionálů v této zemi. Učitelé španělštiny budou vždy velmi dobře placeni a velmi vyhledáváni, zatímco například lékaři a další zdravotničtí odborníci čelí potřebě znát medicínskou španělštinu, aby mohli bez problémů a na každodenní bázi komunikovat se svými pacienty.

Právě kvůli těmto důvodům nabízí Enforex širokou nabídku odborných jazykových kurzů španělštiny, které jsou navrženy tak, aby vám pomohly používat španělštinu ve vaší profesi. Zlepšíte své obecné znalosti španělštiny a praktické použití tohoto jazyka, stejně jako se naučíte dostatečně širokou slovní zásobu a získáte povědomí o španělské kultuře, které nezbytně potřebujete, abyste se cítili pohodlně jak během mluvení, tak i v písemném projevu ve vašem zaměstnání.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.