Kam Buenos Aires vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Buenos Aires, Argentina

Nechte se zlákat místními trhy
místními trhy V Buenos Aires se konají všechny možné druhy trhů, během kterých můžete koupit vynikající ruční výrobky v mnoha případech přímo osobně od jejich tvůrců. Nejvyhlášenějším trhem je Feria Artesanal (adresa: Plaza Intendente Alvear), dalšími v řadě pak jsou Feria Plaza Serrano (adresa: Plaza Serrano), Feria de San Telmo (adresa: Plaza Dorrego) nebo třeba Feria de Mataderos (adresa: Av. Lisandro de la Torre).

Co třeba fotbalový zápas?
V Argentině je fotbal národní vášní a přímo v Buenos Aires hraje neuvěřitelné množství 24 profesionálních fotbalových týmů - tolik jich nemá žádné další město na světě. Týmy Boca Juniors a River Plate mají nejvíce fanoušků a pokud tedy váš výlet do Buenos Aires připadne na den, kdy proti sobě hrají, tak si tento vynikající fotbalový zápas rozhodně nenechte ujít!

Jídlo!
Argentinci si jídlo užívají naprosto naplno, takže pro vás nemůže být překvapením, že se třeba z oběda stane i několikahodinová záležitost. Argentina je proslulá naprosto jedinečným grilovaným masem, které zde dostává až umělecký ráz. Zkuste tedy vynikající s láskou připravované maso na nějakém z mnoha fantastických míst v celém Buenos Aires

Tango

Tango a jeho vášeň
Výlet do Buenos Aires nemůže být kompletní bez podívané na tango. Tento národní argentinský tanec vlastně vznikl přímo v předměstí Buenos Aires, takže je tím pravým místem, kde tango vidět. V mnoha místních lokálech se na tango můžete podívat a nechat se úplně unést tímto smyslným uměním plným vášně a pokušení.

Užijte si umělecká díla
Buenos Aires je plné muzeí a uměleckých galerií vystavující díla mnoha místních i zahraničních umělců. Podívejte se tedy alespoň do některých z nich!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.