Technická španělština
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Jazykové kurzy technické španělštiny pro inženýry

Začátek kurzu (2014) 14. července -8. srpna. Termín pro přihlášení: do 27. června.
Flexibilní termíny pro skupiny, které přicházejí studovat společně.
Počet lekcí za týden 25 (15 lekcí technické španělštiny + 10 lekcí obecné španělštiny)
Délka kurzu4 týdny
ÚroveňMinimálně středně pokročilá úroveň.
PoznámkyZahrnuje 3 návštěvy do strojírenských firem v Navaře.
Délka lekce 55 min.
Počet studentů Maximálně 10 a minimálně 3 studenti ve skupině během lekcí.

Popis kurzu

Pamplona je významná strojírenským průmyslem a vynikajícími univerzitními strojírenskými programy, které zajímají studenty nejen ze Španělska, ale i z celého světa.

Využijte tedy výhody tohoto unikátního jazykového kurzu technické španělštiny pro strojaře a inženýry a staňte se ve svém oboru plně bilingvní! Případně se také můžete přihlásit k jazykovému kurzu španělštiny v kombinaci s pracovní stáží v některé z místních strojírenských firem. Naše jazyková škola španělštiny v Pamploně udržuje skvělé kontakty s mnoha firmami ve městě. Tento jazykový program také zahrnuje 3 dopolední návštěvy ve strojírenských firmách v regionu Navarra.

Během 4-týdenního kurzu budete s pomocí autentických materiálů studovat gramatiku, výrazy a slovní zásobu úzce spjatou s oborem strojírenství. Cílem kurzu je rozvoj vašich poslechových dovedností a vyjadřovacích schopností prostřednictvím komunikativního přístupu, takže budete mít možnost transformovat všechny znalosti získané během studia do reálných situací při pracovní činnosti. Naučíte se také odlišovat formální a neformální situace v socio-kulturním a lingvistickém kontextu.

Tento vysoce intenzivní program zahrnuje 5 lekcí denně po období 4 týdnů. Je nutné brát v potaz, že pro účast v jazykovém kurzu technické španělštiny pro inženýry je nezbytná alespoň středně pokročilá znalost španělského jazyka.

Tento kurz nabízíme v...
Metody výuky v Enforexu

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.