Cestovní průvodce po Buenos Aires - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce po Buenos Aires, Argentina - úvod

průvodce po Buenos Aires

Turisté, kteří navštíví Buenos Aires, jsou vždy ohromeni jeho elegancí a evropskou atmosférou i vzhledem. Toto obrovské více než 12 milionové město je navzdory očekávání bezpečnou čistou destinací a zároveň i vůbec nejelegantnějším a nejrušnějším jihoamerickým hlavním městem.

Buenos Aires reprezentuje podstatu argentinské kultury, což vůbec není překvapivé, když si uvědomíte, že celých 40% obyvatel země žije přímo v tomto městě nebo na jeho předměstích. Zároveň je z tohoto města cítit na každém kroku jeho kosmopolitní ráz, který mu dávají obyvatelé z celého světa, moderní architektura, místní i mezinárodní restaurace, čtvrti plné obchodů a zajímavá unikátnost každé části města. Pokud prohlédnete skrz každodení ruch a shon Buenos Aires, tak také odhalíte, že tradice tu mají své pevné místo a nikdo na ně nedá dopustit. Tango a jeho rytmy prostupují místními parky, náměstími i sídly a poodhalují tak vášnivou stránku této společnosti.

Sofistikované a moderní, avšak zároveň stále tradiční a okouzlující město s ne přímo evropským, avšak také ne naplno latinskoamerickým duchem si vždy získá srdce každého svého návštěvníka. Na co tedy čekáte? Naplánujte si svou dovolenou v Buenos Aires a objevte všechno, co toto fascinující argentinské město může nabídnout.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.