Kurzy španělštiny ve Španělsku pro skupiny
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Jazykové kurzy španělštiny ve Španělsku pro skupiny

Začátek kurzu Kdykoli během celého roku
Počet lekcí za týden Dle požadavků skupiny
Délka kurzuDle požadavků skupiny
ÚrovněVšechny úrovně, od začátečníků po velmi pokročilé
Poznámky

Nabízíme dva druhy jazykových kurzů pro skupiny v závislosti na jazykové úrovni studentů (viz níže).

Počet studentů ve třídě Pro otevření skupiny je nutný minimální počet 8 studentů.

Popis kurzu

Pokud chcete do Španělska cestovat ve skupině alespoň 8 studentů, tak vám velmi rádi pomůžeme s plánem a vytvořením jazykového kurzu španělštiny na míru s aktivitami i exkurzemi a to vše za zvýhodněné ceny.

Zkušení pracovníci v našem hlavním sídle v Madridu budou spolupracovat se zástupcem/učitelem skupiny z vaší země, aby vše do detailů naplánovali, a zástupce skupiny pak bude celou skupinu doprovázet během období studia španělštiny.

Za účelem zajištění vysoké kvality služeb a garance toho, že typ kurzu bude přesně sedět vaší skupině a jejím zájmům, jsme založili dva druhy skupin:

Otevřená skupina
Pokud členové skupiny nemají stejnou úroveň španěIštiny, tak budou studovat jazykové kurzy ve skupinách s ostatními studenty v jazykové škole, ale kulturní lekce budou stále speciálně pouze pro danou skupinu. Tato možnost je dostupná pouze tehdy, pokud si vyberete některý z našich jazykových kurzů obecné španělštiny (10, 20, 20+5 nebo 25+5 lekcí za týden).

Uzavřená skupina
Všichni studenti, kteří jsou součástí této skupiny, mají stejnou úroveň španělštiny a studují společně španělštinu ve stejné skupině (maximálně 10-15 studentů v jedné třídě).
Pro informace vztahující se k plánování asistence, obsahu kurzu, možných exkurzí, možností ubytování, dohodách o zvýhodněných cenách, termínech a dalších upřesněních kontaktujte sídlo naší společnosti.

Metody výuky v Enforexu

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.