Potápění na Tenerife, Španělsko
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Potápění na Tenerife

Začátek kurzu Jakékoli pondělí během celého roku
Délka kurzu2 nebo 3 týdny
ÚrovněVšechny úrovně španělštiny; 3 úrovně potápění - začátečníci, pokročilí a profesionální úroveň
PoznámkyTohoto kurzu byste se neměli zúčastnit, pokud máte problémy se srdcem, astma, chronické problémy s plícemi nebo jiné dýchací obtíže, cukrovku nebo problémy se sluchem.

Popis kurzu

Velmi dobře víme, že na Tenerife nejedete pouze studovat španělštinu - jedete si sem také užít pláže! Právě proto vám nabízíme možnost kombinovat intenzivní jazykový kurz španělštiny (20) s 2-týdenním kurzem potápění.

Potápění je rozčleněno do 3 úrovní: začátečníci, pokročilí a profesionální potápěči. Kurz pro začátečníky je určen studentům, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s potápěním. Lekce vás připraví na certifikát PADI (pokročilý potápěčský kurz). Pod zkušeným a profesionálním vedením PADI instruktorů se naučíte všechny základy potápění, dovednosti i teorii. Od prvotního potápění v plaveckém bazénu po potápění v "otevřené vodě" vám postupně bude objevování podmořského světa Tenerife stále příjemnější a přirozenější.

Pokud už jste certifikovaným potápěčem na otevřené vodě (PADI), tak jste způsobilý/á pro potápění na profesionální úrovni. Jakmile pokročilí studenti kompletně dokončí teorii, tak můžou okamžitě skočit do Atlantiku a pracovat na získání certifikátu pokročilého potápěče na otevřené vodě.

Tento kurz nabízíme na...
Metody výuky v Enforexu

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.