Placená práce ve Španělsku v hotelech
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Španělština + placená práce ve Španělsku

Začátek kurzůKurzy začínají každé pondělí během celého roku
Počet lekcí za týden 20
Délka kurzu4 týdny následované 2 měsíční pracovní zkušeností v hotelu ve Španělsku
ÚroveňMinimálně pokročilá jazyková úroveň španělštiny
Poznámky

Doplněno přípravami CV, interview, nalezením práce a doporučeními. Tento kurz je určen pro studenty cestovního ruchu, kteří jsou občany zemí Evropské unie.

Délka lekce 55 minut
Počet studentů Maximálně 10 studentů ve skupině během lekce španělštiny, průměrně 5-6.

Popis kurzu

Turismus a turistický ruch je jedním z nejdůležitějších odvětví španělského hospodářství a právě proto jsme speciálně vytvořili kurz španělštiny v kombinaci s placenou prací ve Španělsku. Tento zahraniční jazykový kurz vám pomůže zlepšit se ve španělstině a následně použít získané jazykové znalosti během placené práce v hotelu ve Španělsku.

Tento kurz se skládá ze 4 týdenního intenzivního jazykového kurzu španělštiny, po kterém následuje placené zaměstnání v hotelu ve Španělsku. Práce ve Španělsku může být jak na Iberijském poloostrově, tak i na Baleárských či Kanárských ostrovech v hotelu nebo ve venkovském domě. Ubytování a strava jsou poskytovány během zaměstnání a každý měsíc získáte výplatu.

Pro přihlášení na jazykový kurz španělštiny s placenou prací ve Španělsku je nutná alespoň pokročilá znalost španělského jazyka. Tento kurz je dostupný pouze občanům Evropské unie, kteří studují cestovní ruch. Studenti jsou na pracovní pozice umístěni dle svých požadavků, avšak vždy s ohledem na dostupnost dané pracovní pozice.

Metody výuky v Enforexu

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.