Kurzy vaření s jazykovými kurzy španělštiny ve Španělsku
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Španělština s kurzy vaření ve Španělsku

Začátek kurzu 2014 7.ledna a 30.června
Počet lekcí za týden 10 lekcí vaření
Délka kurzu2 týdny, možnost přidání libovolného počtu týdnů navíc
ÚrovněVšechny úrovně španělštiny a všechny úrovně kuchařských dovedností
Délka lekce 55 min. lekce španělštiny
Počet studentů minimálně 3 studentů ve skupině.

Popis kurzu

Sluneční paprsky, sangria, flamenco a tapas jsou všechno synonyma pro Španělsko a španělskou kuchyni. Proč si tedy domů neodvést jak španělský jazyk, tak i kousek španělské kultury, abyste se mohli i během celého roku doma cítit jako na dovolené? Španělsko je celosvětově známé svými kuchařskými specialitami jako například tapas, které se v barech podávají k nápoji úplně po celé zemi. Během tohoto kurzu se naučíte, jak připravit typické speciality španělské kuchyně, přičemž zároveň oprášíte a především rozšíříte své znalosti španělštiny.

Následující speciality se během těchto kurzů určitě naučíte připravit: sangria, tortilla de patatas (španělská omeleta) a mnoho výtečných tapas, omáček, rybích a masitých pokrmů a samozřejmě nevynecháme ani oblíbené jídlo paella! Během kurzů vaření si na všech z nich samozřejmě také pochutnáte!

Půl dne budete studovat intenzivní jazykové kurzy španělštiny všech úrovní společně s ostatními studenty (4 lekce denně). Dostupné jsou skutečně všechny lekce od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Tento program také zahrnuje 10 lekcí vaření za týden a to buď přímo v jazykové škole nebo v nedaleké restauraci. Kurzy začínají jakékoli pondělí během celého roku.

Tento kurz nabízíme v...
Metody výuky v Enforexu

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.