Intenzivní jazykové kurzy obecné španělštiny ve Španělsku
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Intenzivní jazykové kurzy obecné španělštiny ve Španělsku

Nabízené kombinace Počet lekcí za týden Počet týdnů
Intenzivní & super intenzivní kurzy10, 10+5, 20, 20+5, 25, 25+5, 30+51-12
Dlouhodobé kurzy20Minimálně 20
Semester nebo rok v zahraničí20-
Cestování se studium španělštiny10, 10+5, 20, 20+5, 25+5, 30+5 Minimálně 1

Intenzivní jazykové kurzy obecné španělštiny jsou naším stěžejním programem: díky nim rozvinete všechny své jazykové dovednosti a navíc se během 5 lekcí za týden navíc (+5) dozvíte mnoho informací o španělské kultuře. Intenzivní španělština je dostupná ve všech 6 jazykových úrovních, přičemž všechny úrovně jsou rozděleny do podúrovní, abyste byli opravdu zařazeni do správné skupiny.

courses general
courses general

Naše intenzivní jazykové kurzy španělštiny vám garantují maximální flexibilitu a osobní přístup našich učitelů. Začít můžete jakékoli pondělí během celého roku a to na jakékoli úrovni. Ve skupině může být maximálně 10 studentů, přičemž průměr je 5 studentů. Minimální délka kurzu je 1 týden s možností kombinace kurzů v tolika španělských městech, v kolika si přejete a to bez poplatku navíc.

Každý kurz je rozdělen do dvou sekcí - gramatika a konverzace. Nejprve budete studovat základní jazykové dovednosti individuálně - čtení, psaní, mluvení a poslech a následně vše integrujete dohromady. Kulturní lekce 5+ zahrnují různá témata jako například historie, umění, civilizace, literatura a kinematografie. Tyto lekce navíc přispějí k tomu, že budete španělský jazyk plně ovládat ve všech jeho souvislostech.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.