Ubytování v Buenos Aires - Argentina
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Ubytování v Buenos Aires

V Buenos Aires si můžete vybírat mezi dvěma typy ubytování: hostitelská rodina nebo studentské rezidence.

Možnosti ubytování v Buenos Aires
Ubytování

Život v hostitelské rodině vám přináší unikatní možnost seznámit se se životním stylem, kuchyní i kulturou v Argentině prostřednictvím místních obyvatel. Rodiny můžou být více či méně tradičně založené, samozřejmostí je příjemné prostředí, ve kterém se 100% času mluví argentinskou španělštinou. Všechny rodiny jsou pečlivě vybírány tak, aby vám zprostředkoli co nejlepší zážitek při vašem jazykovém pobytu v zahraničí.

Pokud si pro svůj jazykový pobyt zvolíte studentskou rezidenci, tak budete mít příležitost potkat zde místní i zahraniční studenty. Užijete si zde větší nezávislost a možnost uvařit si svá oblíbená jídla. Pokud toužíte po objevování nové kultury a tváří z celého světa nebo třeba po hledání nových přátel v pestrém prostředí, tak tohle je pro vás to pravé!

Jestli je vaší prioritou naprostá nezávislost a větší soukromí, poté bude výběr ubytování ve sdíleném bytě tou pravou možností, která vám bude nejvíce vyhovovat. Život s mezinárodními studenty a procvičování všeho, co se během kurzů španělštiny naučíte, bude každodenní samozřejmostí a skvělým zážitkem!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.