Ubytování v hostitelských rodinách ve Španělsku
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Ubytování v hostitelských rodinách ve Španělsku

Ubytování v hostitelských rodinách

Pobyt v hostitelské rodině má dvě hlavní výhody: za prvé se takto nejlépe seznámíte se španělskou kulturou a zjistíte, jak vypadá každodenní život rodilých Španělů a za druhé naše hostitelské rodiny s vámi budou 100% času mluvit španělsky, což vám umožní použít v realných situacích vše, co jste se naučili během lekcí španělštiny.

Mezi našimi hostitelskými rodinami jsou jak mladé rodiny, tak i lidé v důchodovém věku, přičemž všichni z nich jsou rodilí mluvčí španělského jazyka. Abychom zajistili, že budete ubytování v příjemném prostředí, tak klademe velký důraz na výběr našich hostitelských rodin, ve kterých se budete cítit jako plnohodnotná součást rodiny.

Vždy se budeme snažit vás ubytovat ve vzdálenosti 10 až 30 minut pěšky či městskou hromadnou dopravou od jazykové školy španělštiny Enforex a to dokonce i v tak velkých městech jako je Madrid nebo Barcelona. Vybrat si můžete jedno nebo dvoulůžkový pokoj, dále mezi polopenzí (snídaně & večeře) nebo plnou penzí (všechna jídla).

Pokud máte nějakou alergii, speciální požadavky ohledně stravování, nesnášenlivost k určitým domácím zvířatům nebo jakékoli další speciální požadavky, tak nám o nich dejte v předstihu vědět a my se budeme maximálně snažit uspokojit vaše potřeby a přání.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.