Cestovní průvodce Mendozou - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce Mendozou, Argentina - úvod

průvodce

Mendoza se nachází na úpatí okázalých And a město jako takové i jeho okolí nabízí nekonečné možnosti pro trávení volného času. S populací přesahující 120 000 obyvatel je Mendoza stále ještě klidným a neuspěchaným městem s příjemnou atmosférou, kterou může nabídnout jen málo větších měst. Dokonce i v centru města s aktivními obchodními aktivitami typickými pro každé větší obydlené území můžete jednoduše najít široké třídy, stromy zaplněná náměstí i klidné uličky plné kaváren, které k této sympatické atmosféře přispívají neuvěřitelným dílem.

Za hranicemi města čeká ráj na všechny sportovní nadšence a milovníky přírody, kteří se těchto možností nebudou schopni ani nabažit. Tato oblast je totiž známá omračující přírodní krajinou s horami tyčícími se do nepředstavitelné výšky, hlubokými údolími, řekami, jezery, přírodními stezkami i vinicemi s vinnými sklípky.

Jak si asi dokážete představit, tak vynikající příležitosti pro venkovní aktivity v okolí Mendozy jsou rozhodně nekonečné, příkladem můžou být ideální podmínky pro rafting, jízdu na kole, vodní lyžování, windsurfing i jízdu na kajaku. Kromě toho nesmíme zapomenout na vynikající sportovní vyžití během zimní sezóny, které ve zdejších lyžařských střediscích téměř nemá konkurenci.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.