Cestovní průvodce po Cordobě - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce Córdobou, Argentina - úvod

průvodce

Córdoba, druhé největší argetinské město s více než 1.3 miliony obyvatel, byla založena v roce 1573 a je všeobecně známá jako "hlavní koloniální město". Byla zde postavena vůbec první univerzita v Argentině a z tehdejší doby zde zůstalo velké množství kostelů a městských radnic. Díky tomu, že se Córdoba nachází přímo ve středu země, tak odsud můžete velmi pohodlně cestovat po celé Argentině. Nachází se jen 100km jak od svahů And, tak od pampských oblastí.

Přestože Buenos Aires Córdobu předstihlo a nyní právě hlavní město Argentiny drží prvenství jak na uměleckém, tak i na akademické poli, tak si Córdoba zaslouží pozornost díky značnému rozvoji v posledním desetiletí.. Nové druhy průmyslu, investic a podniků přinesly do tohoto města také moderní budovy, obchodní centra, oživily místní čtvrtě a obnovily bohatý noční život, což nesmírně revitalizovalo celé město včetně jeho infrastruktury a obyvatelstva. Jinými slovy je tedy právě nyní skvělé období, kdy vyrazit na jazykový pobyt do zahraničí a naučit se španělštinu během jazykových kurzů v Córdobě a užít si všechny změny, které toto město neuvěřitelně povznesly!

Córdoba nabízí výborné prostředí pro naprosté ponoření se do španělské kultury i španělského jazyka: úchvatnou krajinu plnou řek a jezer, romantická údolí, příjemné teploty, malé množství turistů, krásné historické budovy, prestižní univerzitu a živou kulturní i sociální scénu… Co víc byste si mohli přát?


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.