Zajímavosti Mendozy
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity, zajímavosti a památky Mendozy, Argentina

Plaza España
Toto nádherné náměstí plné andaluských a španělských prvků bylo postaveno k poctě Španělska a jeho historické spojitosti s Argentinou.

Plaza de la Independencia

Plaza de la Independencia
Toto náměstí, které tvoří krásné budovy, v nichž sídlí vynikající restaurace, je skvělým výchozím místem pro objevování centra Mendozy.

Parque General San Martín
Tento rozlehlý městský park je skvělým místem pro odpočinek, procházku nebo například pro návštěvu zdejší malé zoo. Pokud dojdete až na Cerro de la Gloria, tak se vám naskytne příležitost prohlédnout si celé město z výšky.

Estación de los Penitentes
Pokud se do Mendozy chystáte v zimě, tak se určitě vydáte do lyžařského střediska Los Penitentes, které se nachází přibližně 160km od Mendozy a které nabízí skvělé podmínky a možnosti pro všechny milovníky zimy a zimních sportů.

Museo fundacional
Toto muzeu věnované dějinám Mendozy rovněž ukrývá vykopávky městské radnice z doby koloniálního osídlení, která byla zničena během masivního zemětřesení v roce 1861.

vín

Vino
Provincie Mendoza produkuje 70% celosvětově vyhlášených argentinských vín. Zdejší bary, restaurace, obchody, hotely a dokonce i hostely vždy nabízejí skvělý sortiment vynikajících vín, což vám umožní ochutnat za příznivé ceny ta nejlepší vína v zemi.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.