Ubytování v Mendoze - Argentina
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Ubytování v Mendoze

Během jazykového pobytu v Mendoze budete ubytováni v domě některé naší hostitelské rodiny, ze kterého budete docházet na jazykové kurzy španělštiny a zároveň budete španělštinu používat během celého dne při komunikaci s vašimi argentinskými hostiteli. Poznáte také zvyky, tradice a způsob života v Argentině.

Možnosti ubytování v Mendoze
Ubytování

Jazykové školy španělštiny v Mendoze své hostitelské rodiny pečlivě vybírájí, aby byly pro studenty pravými hostiteli. Ve svém domě vás vstřícně přivítají, pozvou váš na rodinná setkání, speciální události a k dalším aktivitám. Nesmíme zapomenout zmínit, že během pobytu v hostitelské rodině díky snídaním a večeřím ochutnáte zdejší tyické pokrmy a speciality. Vaše rodina s vámi bude mluvit stoprocent času španělsky, díky čemuž se zlepšíte ve španělštině skutečně mílovými kroky!

Naproti tomu pobyt na studentské rezidenci poskytuje odlišný zážitek, protože vám umožní potkávat každý den místní i zahraniční studenty. Sami si budete vařit přesně to, co máte nejraději, rozhodnete si o svém časovém rozvrhu dne i o všech činnostech, které budete chtít dělat. Pokoje můžou být jedno či dvoulůžkové, přičemž ostatní mísnosti jsou sdíleny s ostatními studenty.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.