Kdy navštívit Mendozu
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Navštivte Mendozu během...

Pro návštěvu Mendozy, "místa plného slunce a vína", neexistuje žádné nevhodné roční období. Jedním z důvodů může být třeba to, že tu prší opravdu výjimečně - vždyť si toto město může každý rok užívat na 300 slunečních dní!

festival Vendimia

Březen
Pokud jste milovníkem vína, tak by pro vás byl pro návštěvu Mendozy první týden v březnu téměř určitě nejvhodnějším obdobím. Koná se zde totiž festival Vendimia, během kterého se slaví sklizeň vína a na návštěvníky čekají různé vinárnami pořádané aktivity, průvody, koncerty, volba královny festivalu, tradiční představení a spousta dalších věcí. Jedná se o skutečně vynikající období pro návštěvu Córdoby, proto tento fakt berte při svých plánech v potaz!

Podzim (únor - duben)
Nádherné barvy podzimu, padající listí a blížící se období vinářské sklizně s sebou přináší skvělou příležitost k návštěvě vinařských sklepů.

Zima (červen, červenec a srpen)
Pokud chcete vyzkoušet zasněžené svahy And, tak si můžete být jisty, že z Mendozy se během pouhých 160km dostanete na fantastické sjezdovky se skvělým zázemím pro lyžaře i snowboardisty. Ve městě jako takovém jsou zimy mírné a velmi slunné.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.