Kam v Mendoze vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Mendoze, Argentina

Ochutnávky vína
Mendoza se nachází přímo v srdci vinařských oblastí Argentiny a proto se v jejím blízkém okolí nachází velké množství vinařských sklepů, které organizují prohlídky vinic i ochutnávky vína. Do většiny vinařských sklepů se dostanete autobusem - z autobusového nádraží v Mendoze vás autobus dopraví do regionu Luján de Cuyo, zatímco autobus do oblasti vinařských sklepů zvané Maipú odjíždí z ulice La Rioja.

Venkovní aktivity
Andách Vynikající poloha Mendozy přímo na úpatí dechberoucích And přináší skvělé možnosti pro všechny možné druhy venkovních sportovních aktivit. Užijte si nádherné výhledy do krajiny během horských výšlapů, horolezení, výletů na kole, jízdy na koni, lyžování, snowboardingu apod. Kromě toho si můžete v nedalekém andském městě Potrerillos vyzkoušet jízdu na raftu na divoké řece, přičemž délka trasy a obtížnost sjížděného úseku řeky závisí na vašich zkušenostech a přáních.

Relax
Město Cacheuta, které je proslavené svými horkými minerálními prameny, se nachází 40 kilometrů západním směrem od Mendozy. Vydejte se tedy na jednodenní výlet a příjemně si zde zarelaxujte v termálních lázních!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.