FAQ - bezpečnost na táboře & pojištění
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

FAQ - bezpečnost, pojištění a zdravotní péče

Bude moje dítě pod dozorem?

Ano. Děti a mladiství jsou celý den pod 100% dozorem táborových vedoucích a lektorů cizích jazyků. Jedinou výjimkou jsou speciální programy pro mladistvé v Granadě a Seville, na kterých mají táborníci větší volnost a dohled nad nimi držíme tedy přibližně 75% času.

Navíc pro táborníky s povolením od rodičů platí možnost vycházet mimo areál tábora bez dohledu táborových vedoucích. Více informací: možnost vycházek s povolením od rodičů.

Nahoru

Máte na letních táborech v případě potřeby k dispozici léky?

Ano. Za účelem zajištění vynikajícího zdravotního stavu všech táborníků funguje na každém letním táboře 24-hodinová první pomoc a zdravotní péče.

Nahoru

Je pro táborníka vhodné zakoupit mezinárodní zdravotní pojištění?

Všichni účastníci letních táborů ve Španělsku jsou kryti standardním zdravotním pojištěním. Bližší informace o tomto pojištění naleznete zde: podmínky pojištění. Pokud máte zájem o rozsáhlejší krytí, je nutné zakoupit dodatečné pojištění ve vaší zemi.

Zdravotní pojištění dále zahrnuje pojištění odpovědnosti, které pokrývá základní nehody, které se mohou na letním táboře přihodit. Nejsme však zodpovědni za ztráty osobních věcí. Pokud máte zájem, je tedy vhodné táborníka připojistit i pro tento případ.

Nahoru

Moje dítě pravidelně užívá léky. Je nutné tuto skutečnost uvést?

Pokud si vaše dítě bere na tábor léky, zabalte mu je prosím společně s instrukcemi o užívání. Berte také v potaz, že cena letního tábora nezahrnuje výdaje za táborníkem pravidelně používané léky.

Dále doporučujeme, abyste si od svého lékaře vyžádali zdravotní dokumentaci s informacemi o případných speciálních zdravotních potřebách vašeho dítěte.

Nahoru

Existuje nějaké na telefonní číslo, na které mohu v případě nutnosti zavolat?

Kromě obecného pohotovostního telefonního čísla pro naše letní tábory +34 636 450 998, má každý jednotlivý tábor své vlastní číslo, které vám doručíme před začátkem letního tábora vašeho dítěte.

Nahoru


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.