FAQ - jak zůstat s dětmi v kontaktu
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

FAQ - jak zůstat v kontaktu

Má každý táborník možnost kontaktovat svou rodinu?

Naprosto rozumíme, jak je pro každého táborníka i rodiče důležité být v kontaktu se svým rodičem respektive dítětem během prázdnin, kdy se vydá na jazykový pobyt do zahraničí. Právě z tohoto důvody jsou všechny naše letní tábory vybaveny telefony a počítači s internetovým připojením, které mohou v určité hodiny všichni táborníci používat.

Kromě toho každému účastníkovi tábora nabízíme mezinárodní telefonní kartu, kterou je možné aktivovat a dobít na recepci přímo v táboře.

Nahoru

Jak mohu své dítě nebo táborového vedoucího kontaktovat?

Všechno se snažíme co nejvíce usnadnit! Proto je každý náš tábor vybaven zařízením, na kterém můžete svému dítěti zanechat zprávu. Zároveň provozujeme nontop 24 hodin denně pohotovostní telefonní číslo, které byste měli použít pro kontaktování ředitele tábora. Bližší informace a obě telefonní čísla vám budou zaslány před začátkem letního tábora vašeho potomka.

Táborníci mají navíc na táboře přístup k počítačům s internetem, budete tedy moci kontaktovat své děti také prostřednictvím e-mailu.

Nahoru

Bude mít mé dítě možnost zkontrolovat si e-mail?

Určitě. Ve všech našich letních táborech jsou k dipozici počítače s připojením k internetu, aby si každý táborník mohl zkontrolovat svoji e-mailovou schránku.

Nahoru

Moje dítě má mobilní telefon. Může si ho s sebou vzít na tábor?

Ano. Táborníci, kteří mají svůj vlastní mobilní telefon, jej mohou používat a volat z něj domů, avšak pouze během určitých hodin, které se mohou dle jednotlivých táborů lišit.

Nahoru


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.