FAQ - zábava na táboře
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

FAQ - zábava na letním táboře

Co bude moje dítě kromě lekcí cizího jazyka dělat?

Výuka cizího jazyka je pouze jednou z částí našich letních táborů v zahraničí a speciálních programů pro mladistvé. Lekce se konají vždy během dopoledních hodin každý den v týdnu kromě víkendů, takže odpoledne, večery a víkendy každý táborník stráví s kamarády, poznává všechny ostatní, baví se, účastní se různých aktivit a zároveň po celou dobu nevědomky procvičuje cizí jazyk.

Nahoru

Jaké aktivity jsou na táborech pořádány?

Nechceme dopustit, aby se účastníci letního tábora nudili a proto odpoledne i víkendy zaplňujeme pestrými aktivitami. Nabízíme kulturní workshopy, hraní stolních her, procházky mimo tábor, víkendové výlety a exkurze, sporty, různé soutěže, hledání pokladů... seznam všech táborových činností je skutečně nekonečný!

Nahoru

Zúčastní se děti a mladiství stejných aktivit a společně?

Aktivity jsou organizovány a na míru připraveny všem věkovým kategoriím. Vždy bereme v potaz přirozené rozdíly mezi zájmy a schopnostmi dětí a dospívajících, proto všem věkovým kategoriím pokaždé nabízíme program na míru.

Nahoru

Dohlíží někdo nad dětmi během aktivit a exkurzí?

Ano. Táboroví vedoucí nad táborníky dohlíží během všech táborových aktivit, stejně jako je doprovází na exkurze a výlety mimo tábor.

Nahoru

Jaký je rozdíl mezi běžnými sportovními aktivitami a "volitelnými sporty"?

Velké množství sportovních aktivit je pokaždé pevnou součástí táborového programu. Tyto aktivity jsou zahrnuty v ceně letního tábora a proto se jich mohou zúčastnit všichni táborníci.

Naopak "volitelné sportovní aktivity" jsou určeny pro táborníky, kteří se chtějí naučit nový sport a nebo se několik hodin v týdnu zlepšovat v určitých dovednostech a v určitém sportu. Tento program se skládá z několika hodin výuky s profesionálním instruktorem a není součástí obecného táborového programu. Pokud se tedy vaše dítě chce zaměřit na některý z našich volitelných sportů, tak vám doporučujeme zarezervovat jej a zaplatit s předstihem, protože má každý volitelný sport limitovaný počet míst. Volitelný sport není zahrnut v ceně letního tábora.

Sportovní tábor je na výběr ve většině našich destinacích a umožňuje účastníkům tábora zaměřit a ponořit se do svých oblíbených sportů namísto dopoledních hodin výuky cizího jazyka.

Nahoru

Kolik stojí aktivity, výlety a exkurze?

Aktivity a exkurze jsou součástí společného táborového programu, což znamená, že jsou zahrnuty v ceně táborového programu, které si vaše dítě vybere.

Navzdory tomu je však nutné pamatovat na kapesné na nákup suvenýrů, jídla mimo tábor či případnou nabídku speciálních volitelných aktivit. Tyto výdaje nejsou v ceně letního tábora zahrnuty.

Nahoru


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.