Zajímavosti Bariloche
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity, zajímavosti a památky Bariloche, Argentina

Národní park Nahuel Huapi
Nahuel Huapi Je to téměř k neuvěření, ale Bariloche se vlastně v tomto obrovském národním parku - nejstarším v celé Argentině - přímo nachází. Park je známý především svými křišťálovými jezery, divokými řekami, bohatou faunou a flórou, nádhernými lesy, neuvěřitelnou scenérií a nekonečnými možnostmi pro velkovní aktivity jako například turistiku, lyžování, jízdu na kajaku, pozorování ptactva apod.

Čokoláda
Ručně vyráběná čokoláda z ingrediencí přímo z Bariloche a blízkého okolí je známá po celém světě. Ve městě vás určitě zaujmou obchody s nádherně nazdobenými výlohami plnými čokolády, na kterou se vám okamžitě budou sbíhat sliny... bude jistě těžké tomuto lákadlu odolat!

Catedral Nuestra Señora del Nahuel Huapi
Nádherná neogotická kamenná katedrála, která v Bariloche ohromuje všechny turisty.

Centro cívico
Centro Okouzlující centrum města Bariloche s kamenými i dřevěnými budovami a malebnými podloubími je typickou částí města. Cetrum, které se velmi podobá švýcarským městům, má tvar podkovy obklopující centrální náměstí, které se odraží na hladině jezera Nahuel Huapi.

Circuíto chico
Circuíto chico je oblíbená 65 kilometrová malebná cesta, která se vine kolem jezera Nahuel Huapi. Až se na ni vydáte, tak se můžete těšit na neuvěřitelné výhledy, impozantní krajinu a mnoho míst, ze kterých můžete pozorovat okolí. Můžete také využít nějakého rozcestníku a projít si některou turistickou stezkou. Skvělá možnost pro výlet autem, autobusem nebo na kole.

Cerro Catedral
Cerro Catedral nacházející se méně než 20 kilometrů od Bariloche je největším lyžařským resortem jižní polokoule a bez pochyb také také zimním střediskem s aktivitami všeho druhu.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.