Kam v Bariloche vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Bariloche, Argentina

Vyražte na sjezdovku
Cerro Otto, Bariloche Jakmile se v Bariloche začnou k zemi snášet sněhové vločky, tak se toto město promění v lyžařskou destinaci. Město se nachází pouhých 20 kilometrů od největšího lyžařského resortu v Jižní Americe - Cerro Catedral, které nabízí špičkové vybavení pro lyžaře i snowboardisty jakékoli úrovně. Naopak skvělou běžkařskou oblastí je Cerro Otto, které najdete jen kousek od Bariloche.

Za sluněním na pláž
Letní období je v Bariloche plné teplých a slunečných dní, během kterých můžete relaxovat na březích úžasných jezer v Patagonii. Budete si zde užívat téměř jako na mořské pláži. Mezi nejoblíbenější místa patří Playa Bonita, Playa del Centenario, Playa Bahía Serena nebo Playa del Lago Gutiérrez.

Turistické výšlapy
V nedotčené přírodě Patagonie je možné vyrazit na exkurze a výlety všeho druhu. Láká-li vás výšlapy do hor, lezení nebo pozorování ptáků, tak právě z okolí Bariloche budete přímo nadšeni. Pokud nejste zkušeným turistou, určitě uvažujte o tůře s průvodcem - v Bariloche můžete vybírat z velkého množství lákavých exkurzí, které zdejší firmy nabízejí.

Co třeba rybaření
Rozlehlá jezera a rychle tekoucí řeky národního parku Nahuel Huapi nemají, co se týká výletů za rybařením, konkurenci - ať už vyrazíte na vlastní pěst nebo se přidáte k organizované skupině s průvodcem. Ve zdejších vodách se v nejhojnějším zastoupení vyskytují pstruzi a lososi. Pokud se těšíte na perfektní kombinaci přírodních krás a klidného prostředí, tak se vám tu bude určitě líbit!

Jízda na kajaku, kánoi nebo raftu
raftu Kromě rybaření jsou řeky a jezera vynikajícím místem pro vodní sporty a různé aktivity. Co třeba vyzkoušet jízdu na kánoi, raftu nebo třeba na kajaku? Pokud jste vyznavačem adrenalinové jízdy na raftu na divoké vodě, nebo naopak raději zastáncem klidné hladiny přírodních jezer a pomalého pádlování v kajaku, určitě si zde přijedete na své.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.