Kdy navštívit Bariloche
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Navštivte Bariloche během...

Léto (prosinec - únor)
Bariloche je obklopeno velkým množstvím jezer, které nabízí skvělé možnosti pro plavání a vodní sporty, stejně jako několika pohořími, která nabízejí nekonečné možnosti pro provozování letních sportů jako turistika, jízda na koni, cyklistika, horolezectví, jízda na kajaku apod.

Zima (červen - srpen)
Zima V Bariloche začíná lyžařská sezóna v červnu a končí s říjnem, přičemž si buďte jisti tím, že si ve zdejších nejlepších lyžařských resortech - např. Cerro Catedral - na své přijdou jak sjezdaři, tak i běžkači či snowboardisté. Kromě toho se do Bariloche musíte v zimě podívat ještě kvůli Národnímu snežnému festivalu (viz níže)!

Festival nacional de la nieve Národní sněžný festival
Během tohoto festivalu, který je každoročně pořádán od poloviny 50. let 20. století, se na hoře Cerro Catedral konají různé sportovní soutěže a závody. Lyžaři zde závodí například i během noci, kdy vás zaujmou především světlem baterky, kterou si musí držet, aby viděli na cestu, dále zde uvidíte ohromné ohňostroje, přehlídky, závody v jídle, hudební představení, závod ve štípání dřeva a kromě spousty dalšího třeba i sněhovou královnu krásy.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.