Cestovní průvodce Sevilou, Španělsko

Ceny a Katalog
Cestovní průvodce Sevilou, Španělsko
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Cestovní průvodce Sevilou - úvod

Poznejte folklórní srdce Španělska, ve kterém vás omámí typická vůně pomerančovníků, flamenco s typickým klapotem bot, krásné ženy v tradičních kostýmech a příjemné teplo andaluského slunce!


Sevila je čtvrtým největším městem Španělska a hlavním městem Andalusie, ale i přesto si neustále udržuje příjemnou a intimní atmosféru malého města. Sevila je město tolik bohaté na historii. Zažila slávu Římské říše, přepychovou arabskou kulturu i reconquistu Španělska během vlády Ferdinanda a Isabely. Věhlas Sevily pak opět zažehla výstavba úcty vzbuzující katedrály, která patří k největším na světě.

Navštivte Torre de Oro, kde bylo uchováváno bohatství a poklady z Nového světa. Prozkoumejte Barrio Santa Cruz, starou židovskou čtvrť plnou kostkami vydlážděných uliček a typických bílých budov, a prohlédněte si úžasný muslimy inspirovaný palác Alcázar. Hluboce zakořeněné tradice jako například slavný průvod během svatého týdne a Feria de Abril lákají k návštěvě tohoto místa. Až sem vyrazíte, tak si hned zamilujete jak španělskou, tak andaluskou kulturu. Kromě tradičních rysů je toto město však velmi moderním místem a nabízí možnosti pro všechny věkové skupiny, takže si tu úplně každý najde to své.

A právě toto všechno dělá ze Sevily perfektní místo pro studium španělštiny v zahraničí!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.