Kam vyrazit ve španělském městě Sevila
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Kam vyrazit a co dělat v Sevile

Pohled v ptačí perspektivy
Jednoznačně nejtypičtější symbol Sevily, téměř do nebe sahající Giralda - historická zvonice katedrály, nabízí skvělý výhled pro ty, kteří se při výstupu vzhůru na věž odváží absolvovat zdánlivě nekonečný počet ramp. Ale nepřekonatelný výhled na celé město společně s případným bitím zvonů v přímém přenosu za tu námahu opravdu stojí.

Šlapadlem po řece Guadalquivir
Vydejte se dolů k břehům řeky Guadalquivir a nasedněte na vaše speciální, přestože vypůjčené, šlapadlo. Plujte si kamkoli po proudy i proti proudu řeky a užijte si klid, slunce i skvělý výhled na Torre de Oro i na další historické památky Sevily.

Typické "de tapeo"
Jedinou věcí, kterou najdete v Sevile vícekrát než kostely, jsou tapas bary. Rozhodně je nesmíte vynechat, protože toto město je kolébkou tapas. Ve všech barech, terasách i restauracích si můžete pochutnat na nejlepších tapas ve Španělsku! Nejlepší je nepřejíst se hned na začátku, ale střídat jeden bar za druhým a okusit od každého něco. A mějte na paměti - čím plnější bar, tím lepší tapas nabízí!

guide sevilla
guide sevilla

Nebojte se ztratit
Čtvrť Santa Cruz je labyrintem úzkých uliček a náměstí, který dá zabrat mnoha mapu třímajícím turistům. Takže mapu odložte stranou a jen tak obdivujte krásy a atmosféru dlážděných uliček, přičemž cestou určitě nahlédněte do typických átrií plných zeleně. V Santa Cruz se prostě nesnažte najít žádné konkrétní věci... největší radost vám totiž udělá to, až o ně úplně náhodou "zakopnete"!

Nastupte do koňmi taženého kočáru
Tak tohle je v Sevile rozhodně nejtypičtější činnost pro turisty. Pokud však s řidičem usmlouváte dobrou cenu, tak budete mít příležitost ke skvělé, přibližně jednohodinové, prohlídce Sevily a jejích historických památek. A navíc vám do alba díky projížďce v kočáru přibudou velmi atraktivní fotografie!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.