Cestovní průvodce Cádizem, Španělsko

Ceny a Katalog
Cestovní průvodce Cádizem, Španělsko
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Cestovní průvodce Cádizem - úvod

Vítejte v Cádizu, v nejstarším městě západního světa!


Již před 3000 lety byl Cádiz založen Féni�any a v dnešní době je stále nejstarším existujícím městem západního světa. Díky jedine�né poloze na poloostrově byl Cádiz jednou z prvních křižovatek spojujících Španělsko se zbytkem světa. Navíc i Kryštof Kolumbus několikrát vyrazil na plavbu do Ameriky právě z tohoto města.

Prastará historie, moderní Evropa, přátelské místo k životu a živá sociální scéna se mísí dohromady a dělají z Cádizu skvělé místo pro jazykové kurzy španělštiny ve Španělsku.

Město Cádiz je známé svými oslavami a karnevalem a největším benefitem tohoto města je jeho příjemná uvolněná atmosféra. Potěšení návštěvníkům přináší kavárny, trhy s mořskými plody, objevování skrytých pokladů v historických �tvrtích nebo úzké klikatící se uli�ky.

Dnešní Cádiz má 135 000 obyvatel a každým rokem přiláká stále více návštěvníků. Úžasné pláže, dechberoucí výhledy na moře, dlouhé palmami lemované promenády, bary na každém rohu, skvělá muzea, rušný no�ní život a nádherné katedrály charakterizují Cádiz jako moderní evropské město s duchem malého města. Není tedy překvapením, že ani místní, ani turisté nikdy nechtějí z tohoto města odejít!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.