Kam vyrazit ve španělském městě Barcelona
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Kam vyrazit a co dělat v Barceloně

Jezte!
Barcelona je kulinářským hlavním městem Španělska. Setkáte se zde s delikátní španělskou kuchyní i obrovským množstvím mezinárodních restaurací. Navíc zdejší mistr kuchařského umění Ferran Adria byl experty označen za "nejlepšího šéfkuchaře světa" za jeho experimentální a inovativní kulinářskou techniku. Toto je však pouze jeden z elementů avantgardní pověsti Barcelony.

Vyrazte na pláž
Debaty o tom, které španělské město je lepší - Madrid nebo Barcelona - nemají jasného vítěze, avšak Barcelona získává body navíc během horkého letního počasí, které ve Španělsku panuje! Díky tomu, že se Barcelona nachází na pobřeží Středozemního moře, tak nabízí šest úžasných pláží přímo ve městě, takže si zde můžete zaplavat, opalovat se i relaxovat. Dvě nejbližší pláže Platja de Sant Sebastiá a Platja de Barceloneta jsou snadno dostupné přímo z centra Barcelony.

Zůstaňte přes noc ve městě
Každý má možnost užít si rušnou noc v Barceloně. Najdete zde bary pro všechny chutě i rozpočty. Koktejlové bary, malé levné bary, noční kluby a obrovské diskotéky. A pokud navíc chcete párty pojmout jako místní, tak počítejte s tím, že se do postele nedostanete dříve než s východem slunce!

guide barcelona
guide barcelona

Jděte nakupovat
K avantgardní kuchyni a překvapivým modernistickým budovám přidává stylová Barcelona ještě skvělé možnosti pro nakupování. Utrácet můžete v obrovských módních obchodních centrech i v malých unikátních buticích. V Barceloně máte možnost užít si opravdu skvělé, možná i nejlepší, nakupování v Evropě!

Zažijte fotbalovou horečku
V Barceloně sídlí jeden z nejlepších týmů v zemi - FC Barcelona nebo také “El Barça”, takže si v tomto městě můžete během fotbalové sezóny parádně užít vše, co se týká fotbalu. Na zápas se podívejte v některém z místních barů, nebo se přidejte k davům na domácím stadionu FC Barcelony - Camp Nou.

Krokodýli, gorily a plameňáci
Místní velmi populární zoo se nachází v krásném parku Ciutadella a představuje skvělou příležitost pro pobavení se se zvířaty z celého světa. Navíc díky tomu, že se barcelonská zoo nachází v centru města, je velmi snadné sem zajít a pobýt zde třeba jen několik hodin.

Jděte na procházku
V Barceloně si prostě musíte vyrazit pěšky! Nic nepřekoná procházku po slavné palmami lemované třídě Las Ramblas. Tato dlouhá vibrující ulice je plná obchodů i umělců a na jejím konci si navíc ve starém přístavu můžete užít i skvělou přímořskou atmosféru.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.