Kam vyrazit ve španělském městě Cádiz
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Kam vyrazit a co dělat v Cádizu

Podívejte se na vše z ptačí perspektivy!
Torre Tavira byla postavena v 18. století a později vyhlášena oficiální vyhlídkovou věží města Cádiz. Kromě úžasného panoramatického výhledu na celé město a záliv se v této věži nachází také speciální "cámara oscura" neboli temná komora, která na podivuhodné obrazovce zprostředkovává přímý přenos aktuálního dění v celém městě. Opravdu zajímavé!

Vyzkoušejte "pescadito frito"
Kvůli pobřežní lokalitě Cádizu musíte naprosto určitě ochutnat mořské plody i ryby. Nejtypičtějším pokrmem je "pescadito frito" (malé smažené ryby) a nejlepším místem, kde si tuto specialitu dát je Freidería Las Flores na náměstí Plaza Topete. Jídlo si odtud můžete vzít i s sebou.

guide cadiz
guide cadiz

Hoďte se do gala
Pokud chcete do Cádizu zamířit během bláznivého karnevalu, tak pro vás bude maska nutností. Španělé do tohoto města hromadně vyrážejí ve vtipných kostýmech, jejichž prostřednictvím narážejí na aktuální události ve Španělsku, utahují si z politiků, celebrit a nebo institucí. Nikde jinde neuvidíte skupinky jeptišek - mužů popíjejících v ulicích alkohol společně s "kuřaty nakaženými ptačí chřipkou".

Jděte na pláž
Popadněte ručník, opalovací krém, knihu a vyrazte se osvěžit na některou z mnoha cádizských pláží. Kromě slunění by vás u moře mohly zajímat také různé vodní sporty a aktivity.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.