Kam vyrazit ve španělském městě Valencie
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Kam vyrazit a co dělat ve Valencii

Užijte si pláž
Slunce, písek, moře… není překvapivé, že jedním z největších lákadel Valencie jsou její kilometry nekončícího pobřeží. Nejživější městské pláže Las Arenas a Malvarrosa jsou s centrem města spojeny rušnými promenádami s mnoha restauracemi a kavárnami. Pokud máte raději spíše soukromí, tak jednoduše nasedněte na autobus a vydejte se na některou další část místního dlouhého pobřeží.

Jezte, pijte, hodujte
Čerstvě vymačkaný pomerančový džus, talíře obložené chutnými mořskými plody, zpěněná horchata de chufas, veliké pekáče paelly… ještě nemáte hlad? Pokud máte chuť na jídlo v plážovém či tapas baru nebo v příjemné restauraci v historické čtvrti Valecie, tak svoje chuťové buňky v tomto městě rozhodně potěšíte.

spain valencia
spain valencia

Co třeba procházka?
Kvůli mírným teplotám během celého roku a téměř stoprocentnímu slunečnému počasí je přirozené, že je Valencie plná bujných parků, stín poskytujících zahrad a přímořských promenád. Ty se dají využít pro jízdu na kolečkových bruslích nebo procházku po pláži, zatímco největší park ve městě Jardín del Turia s 10 kilometry čtverečními zelené plochy plné rostlin, sportovního zařízení a pěšin je ideální pro chůzi nebo jogging.

Dejte si něco dobrého na zub pod vodou
Největší oceánografický park v Evropě vám umožňuje přiblížit a spřátelit se s delfíny, žraloky, tučňáky, tropickými rybami a dalšími druhy podmořských zvířátek. Kromě špičkového zařízení elegantního a ultramoderního Města umění od Santiaga Calatrava vás jistě osloví úžasné delfíní show, veliký podmořský tunel a překvapivě i podvodní restaurace!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.