Kam vyrazit ve španělském městě Marbella
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Kam vyrazit a co dělat v Marbelle

Bavte se na slunci a zasurfujte si
Marbella by jednoduše nebyla Marbellou bez jedné věci: pláže! Popadněte tedy ručník i opalovací krém a vyšlapte si svou cestičku v písku na nekončících písečných pláží. Nabažte se slunce, zaplavejte si, zkuste některý vodní sport z místní široké nabídky nebo třeba aquaerobic.

Užijte si něco málo z Asie
Stoprocentně jedna z nejtypičtějších nabídek Marbelly je Museo del Bonsai (Muzeum bonsají), jehož návštěva vás velmi příjemně potěší... a navíc je úplně zdarma! Kolekce malých pečlivě tvarovaných stromků tohoto muzeum patří k největším v Evropě. Asijskou atmosféru pak pocítíte díky rybníčkům s lekníny, potůčkům, vrbám či skalkám.

spain marbella
spain marbella

Zahrajte si golf
Marbela je opravdovým rájem pro golfisty! K dispozici zde máte více než 50 golfových hřišť, které patří k nejlepším na světě, a to v dosahu 45 minut jízdy autem.

Zažijte luxus na vlastní kůži... dokonce i z povzdálí!
Marbella je plná značkových obchodů jako například Gucci či Armani, domy celebrit, obřích jachet, luxusních restaurací... na luxus se v Marbelle nejen hraje, je všude kolem vás. Abyste jej okusili na vlastní kůži, tak se vydejte na slavnou ulici "Golden Mile", která spojuje Marbellu s luxusní marinou Puerto Banus, ve které v nádherném prostředí sídlí luxusní vily a plážové domy bohatých a slavných - a o nich se mnohým z nás dokonce ani nesnilo!

Vycházka po pobřeží
Marbella se pyšní slavnou přímořskou promenádou "Paseo Marítimo", která ohraničuje 6 kilometrů nádherného pobřeží těsně přilehlého k městu. Díky užasným výhledům na moře, spoustě obchodů, palem a kaváren je toto místo v celém městě pro procházky, sledování dění a užívání pobřežní atmosféry nejoblíbenější.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.