Kam vyrazit ve španělském městě Malaga
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Kam vyrazit a co dělat v Malaze

Podívejte se tam, kde byl narozen Pablo Picasso
Přestože španělský umělec Pablo Picasso strávil většinu svého života mezi Barcelonou a Paříží, tak největší slávu si získalo jeho rodiště - město Málaga. Navštívit můžete muzeum v domě, ve kterém Picasso strávil své dětství, a z blízka v něm nahlédnout na jeho život i tehdejší dobu.

Ochutnejte "pescaíto frito"
Jestli chcete jíst ve stejném stylu jako místní, tak vyrazte do některého z mnoha plážových barů zvaných "chiringuitos" a objednejte si "pescaíto frito" (smaženou rybu). Abyste ochutnali všechno, co středomořské pobřeží Malagy nabízí, objednejte si "fritura malagueña", typickou malagskou mísu plnou smažených mořských plodů.

Co takhle pláž?
Jedno z nejoblíbenějších míst na "Costa de sol" (Slunečním pobřeží), Malaga, je slunečným rájem s mnoha plážemi jako dělanými pro opalování a pro nadšence do vodních sportů - každý si přece rád užije legraci na slunci.

Užijte si noční život
Ať už toužíte po klidném večeru nebo po divoké, s ránem nekončící noci, tak vám Malaga má co nabídnout a rozhodně se nebudete nudit. Nejoblíbenější a typická místa pro noční hýření se soustřeďují v ulicích a náměstích Plaza de la Merced, Plaza de la Constitución, Calle Granada, Calle Alcazabilla, Calle La Malagueta a Calle Larios.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.