Kam vyrazit ve španělském městě Malaga
Oblíbené španělské destinace
Španělské kury a Ceny

Kam vyrazit a co dělat v Malaze

Podívejte se tam, kde byl narozen Pablo Picasso
Přestože španělský umělec Pablo Picasso strávil většinu svého života mezi Barcelonou a Paříží, tak největší slávu si získalo jeho rodiště - město Málaga. Navštívit můžete muzeum v domě, ve kterém Picasso strávil své dětství, a z blízka v něm nahlédnout na jeho život i tehdejší dobu.

Ochutnejte "pescaíto frito"
Jestli chcete jíst ve stejném stylu jako místní, tak vyrazte do některého z mnoha plážových barů zvaných "chiringuitos" a objednejte si "pescaíto frito" (smaženou rybu). Abyste ochutnali všechno, co středomořské pobřeží Malagy nabízí, objednejte si "fritura malagueña", typickou malagskou mísu plnou smažených mořských plodů.

guide malaga
guide malaga

Co takhle pláž?
Jedno z nejoblíbenějších míst na "Costa de sol" (Slunečním pobřeží), Malaga, je slunečným rájem s mnoha plážemi jako dělanými pro opalování a pro nadšence do vodních sportů - každý si přece rád užije legraci na slunci.

Užijte si noční život
Ať už toužíte po klidném večeru nebo po divoké, s ránem nekončící noci, tak vám Malaga má co nabídnout a rozhodně se nebudete nudit. Nejoblíbenější a typická místa pro noční hýření se soustřeďují v ulicích a náměstích Plaza de la Merced, Plaza de la Constitución, Calle Granada, Calle Alcazabilla, Calle La Malagueta a Calle Larios.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.