Kam v Cordobě vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Córdobě, Argentina

starožitnostmi

Vyražte za starožitnostmi
Čtvrť zvaná Güemes a především ulice Belgrano jsou vyhlášenými místy plnými starožitnictví, ve kterých můžete najít poklady všeho druhu. Pokud se sem vydáte na víkend, tak se navíc můžete podívat na nevšední trh řemeslných výrobků.

Bavte se celou noc ve městě
Díky početné 200 000 studentské populaci Córdoby se můžete těšit na čilý noční život, který začíná okolo půlnoci a díky popíjení vynikajících drinků a tančení v rytmech latinskoamerické hudby se vám nebude chtít jít spát dříve než s úsvitem. Nueva Córdoba a především Calle Rondeau jsou tím nejlepším místem, kam na párty v Córdobě vyrazit.

Cestujte zpět v čase
V Córdobě na vlastní oči spatříte tu nejlépe zachovanou koloniální architekturu v celé Argentině. Centrum města je plné historických budov ze 16., 17. a 18. století i náměstí připomínající místní španělskou koloniální éru.

Podívejte se na kondory
Podívejte se na kondory Národní park Parque Nacional Quebrada del Condorito je skvělým místem, kam z Córdoby vyrazit na jednodenní výlet. Pokrývá plochu 37 000 hektarů a uchvátí vás nádhernými kamennými pláněmi. Nejdůležitější funkcí tohoto parku je ochrana kondorů andských, kteří zde zahnízďují a také se zde učí létat. Po vstupu do parku se po stezce vydejte 9 kilometrů až dorazíte k místu zvanému Balcón Norte, odkud budete mít vynikající výhled na tyto nádherné ptáky.

Cyklistika, turistika a další venkovní aktivity
Díky krásnému přírodnímu okolí je Córdoba skvělým místem pro výlety na kole, pro turistiku, lezení, jízdu na kole nebo třeba pro seskoky padákem.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.