Kdy navštívit Santo Domingo
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Navštivte Santo Domingo během...

Carnaval
Celá země se každý rok připravuje na karnevaly a oslavy, které se konají v únoru, přičemž ten nejlepší z nich ke koná v Santo Domingu. Pokaždé si zde během karnevalu můžete užít obrovské pouliční oslavy, průvody, nádherné kostýmy, živou hudbu a spoustu dalších věcí.

Festival latinské hudby
Tento každoroční červnový hudební festival konaný na olympijském stadionu v Santo Domingu vždy představuje všechny hlavní představitele latinské hudební scény a to především těchto žánrů: salsa, jazz, merengue a bachata.

Merengue

Festival tance merengue
Santo Domingo je proslulé svojí taneční merengue scénou, takže je naprosto přirozené, že je tu pořádán obrovský Merengue festival. Dvoutýdenní taneční a hudební festival se každoročně koná v posledních několika dnech července a pokračuje až do první poloviny srpna.

Počasí
Díky tropickému počasí si snad nikdy nemůžete pro návštěvu Santo Dominga vybrat špatné období. Počasí je teplé a příjemné dokonce i během "období dešťů", během kterého vás s jistotou čeká každodenní prudký déšť, který však nikdy netrvá déle než hodinu, pročistí vzduch a poté nechá opět naplno vykouknout slunce.

Další cestovní průvodce Dominikánskou republikou

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.