Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Dominikánské republice
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Jazykové pobyty s kurzy španělštiny v Dominikánské republice

Dominikánská republika je báječnou zemí Karibiku, kterou chrakterizují především panenské pláže a přátelské tváře místních obyvatel. Tento stát je známý svou koloniální architekturou, stejně jako basketbalovými hráči světové úrovně. Rozkládá se na dvou třetinách ostrova Hispañola, který leží zhruba 1000 kilometrů jihovýhodním směrem od Floridy na úrovni Panamského průplavu a Střední a Jižní Ameriky. Ostrov byl Kryštofem Kolumbem objeven ve vánočním období roku 1492.

Zkuste tedy jazykový pobyt pro mládež i dospělé v Dominikánské republice a užijte si širokou nabídku aktivit zaměřených především na přírodu a na její objevování v nádherné a rozmanité krajině. Vyšlápněte si do hor, proplétejte se bujnou džunglí a vyprahlými pouštěmi nebo se třeba opalujte v karibském slunci na bílé písčité pláži. Přestože je tato země oblíbenou turistickou destinací, tak stále ukrývá mnoho neobjevených a neprozkoumaných míst.

Kromě průzkumu přírodních krás ostrova nebo tančení v rytmech merengy s místními nabízí Dominikánská republika široké možnosti dalších aktivit pro studenty jazykových kurzů španělštiny v zahraničí.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.