Kam v Monteverde vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Monteverde, Kostarika

"Canopy tours"
Jízda na lanové dráze z vrcholu kopce až na dno údolí a lezení po lanových mostech visutých mezi korunami tropických stromů pro vás bude určitě nezapomenutelným zážitkem. V Monteverde si můžete vybírat mezi několika firmami, které tento druh dobroružných "canopy" aktivit v nedalekých mlžných lesích nabízejí.

Jízda na koni
Jízda na koni Monteverde Koně byly díky náročnému terénu po dlouhou dobu hlavním dopravním prostředkem v Kostarice a dokonce i dnes s modernizací, kterou tato země prošla, a následným obratem k ekoturistice můžou být koně nejpohodlnějším způsobem pro cestování. V Monteverde se můžete přihlásit na různé druhy exkurzí v tropických lesích na koních a to bez ohledu na vaše jezdecké zkušenosti a schopnosti. Zkuste tedy několika hodinovou či dokonce až téměř týdenní exkurzi na koni!

Turistika v divoké přírodě
Mlžné lesy nabízejí tak velkou a zajímavou biodiversitu, která si téměř doslova říká o to, abyste ji prozkoumali. Představte si 400 druhů ptáků (včetně pestrobarevného quetzala s dlouhým ocasem a 35 různých druhů kolibříků), všechny možné druhy opic, lenochody, kočky, plazy, motýly a spoustu dalších zvířat. Můžete se dokonce zúčastnit nezapomenutelného nočního výšlapu s průvodcem, během kterého uvidíte všechny druhy zvířat aktivních pouze v noci.

Jazykové kurzy španělštiny - Monteverde

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.