Cestovní průvodce Heredií - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce Heredií, Kostarika - úvod

Heredií

Pouze 10 kilometrů od rušného hlavního města San José se nachází historické koloniální město Heredia, které je obklopeno pozoruhodnými vulkány a bujnou zelenající se vegetací. Heredia byla založena okolo roku 1580 jako město Cubujuquí, později byla přejmenována na Villavieja až nakonec v roce 1763 získala svůj stávající název.

Jako španělské koloniální město byla Heredia sídlem španělské aristokracie, která získala bohatství právě na vývozu vynikající kostarické kávy. Španělé toto půvabné město vystavěli s opravdovým důrazem na pravidelné uspořádání ulic, v Heredii nechybí krásné koloniální budovy, ani atraktivní otevřené prostory a především je nutné vyzvihnout, že si toto město zachovalo svoji okouzlující koloniální eleganci malého města až dodnes.

Kromě mnoha památek s ohromnou historickou i architektonickou hodnotou je Heredie také skvělým výchozím bodem pro různé druhy exkurzí a zajímavých aktivit: návštěvu horských vesniček, výšlapy, jízdu na kajaku nebo třeba výlety do národních parků. Tak na co čekáte? Pusťte se do objevování Heredie už dnes!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.