Jazykové pobyty s kurzy španělštiny v Kostarice

Ceny a Katalog
Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Kostarice
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Kostarice

Kostarika je malou zemí s přibližně 4 miliony obyvateli a v porovnání s dalšími zeměmi Střední Ameriky se může chlubit nejvyšším HDP na obyvatele. Kostarika, oáza klidu a míru, je proslulá tím, že se snaží o zachování původní divoké formy života a stále větší počet turistů z celého světa se sem vydává za panenskými plážemi, úžasnými tropickými pralesy a za pěšími výlety v přírodě, při kterých se setkají například s opicemi, lenochody, leguány, exotickými rostlinami a dalšími zvláštními druhy květin. Tuto nádhernou zemi si rozhodně zamilují surfaři, dobrodruzi i milovníci přírody.

Kostarická kultura byla vždy různě ovlivňována: země má pouze 1% původních domorodých obyvatel, zbytek populace tvoří z velké části směs etnických skupin bělochů a mesticů. Afro-karibská kultura se promítá v muzice, tanci i jídle, přičemž bohatou tradici, zvyky i kuchyni postupně ovlivňují moderní trendy i rostoucí ekonomika a rozvíjející se infrastruktura.

“PURA VIDA” – čistý život – je motto pro Kostariku typické a široce rozšířené. Pokud vyrazíte studovat jazykové kurzy španělštiny právě do této země, tak se naučíte nejen španělsky, ale zároveň odhalíte, co se vlastně za tímto mottem ukrývá.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.