Zajímavosti Heredie
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity, zajímavosti a památky Heredie, Kostarika

El Fortín
Tato rozhledna byla postavena v roce 1867 a každým coulem připomíná tehdejší španělské pevnosti. Kromě toho, že se jedná o symbol města, tak byl El Fortín prohlášený za národní historickou památku.

El Parque Central
Výstižně pojmenovaný Parque Central (Centrální park) se nachází přímo v centru města a mezi lidmi je velmi oblíbeným místem pro setkání s přáteli, pro procházení se nebo pouze pro nasávání místní příjemné atmosféry a sledování okolního dění. V těsné blízkosti parku si dále můžete prohlédnout budovy z koloniální éry, zajít na něco dobrého do některé z restaurací či omrknout zdejší obchody.

La Casa de la Cultura

La Casa de la Cultura
Toto kulturní centrum se nachází přímo v domě bývalého prezidenta Alfreda Gonzála Flores. Stavte se v něm alespoň na chvilku a užijte si zdejší stálou historickou expozici, neustále se měnící expozici umění, hudební představení a další kulturní akce.

Iglesia de la Inmaculada Concepción
Tento krásný historický kostel postavený v 90. letech 18. století se nachází přímo v centru města na okraji Parque Central. Zajímavostí jsou kostelní zvony dovezené z Peru a dalé v oknech jedny z nejstarších vitráží v celé Kostarice.

Koloniální architektura
Projděte se v centru města a v okolí Parque Central, abyste si udělali představu o tom, jak toto město vypadalo před několika stoletími v době koloniálního období. Kromě kostela Inmaculada Concepción, mezi budovy v koloniálním stylu bez pochyb patří Palacio Municipal (městská radnice), Edificio de Correos (budova pošty) i Escuela República Argentina (argentinská škola).

Národní park Braulio Carrillo
Heredia je pouze co by kamenem dohodil od deštného pralesa pokrývajícího plochu o téměř 500 kilometrech čtverečních a od úžasného národního parku Braulio Carrillo plného vodopádů, řek, turistických stezek, nečinných sopek a velmi pestré flóry i fauny.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.