Zajímavosti Flaminga Beach
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity, zajímavosti a památky Flaminga Beach, Kostarika

Pláž
Bílý písek, křišťálově čistá voda nebo třeba romantické západy slunce jsou pouze vzorkem zajímavostí a příležitostí, které si můžete užít a využít na kilometr dlouhé městské pláži označené modrou vlajkou, která garantuje čistotu vody a úroveň prostředí.

Národní park Marino Las Baulas
Tento národní park se nachází pouze 15 minut od Flamingo Beach a jeho velkým lákadlem je možnost zúčastnit se pozorování želv při kladení vajec.

Garre de Leon
Toto celosvětově známé golfové hřiště, na které se dostanete během pouhých 10 minut jízdy autem, bylo navrženo Robertem Trentem Jr. a zaručuje vám fantastický golfový zážitek.

Národní park Santa Rosa
Santa Rosa Národní park Santa Rosa byl vůbec prvním národním parkem v Kostarice. Byl vytvořen s cílem zachovat památky připomínající historickou bitvu Santa Rosa - tedy především kamenné zdi, ohrady a domy. Kromě tohoto také zároveň chrání tropické lesy, mokřady, mangrové porosty i savany a velké množství různých druhů chráněných rostlin a zvířat jako například želv, opic a ptáků.

Rincón de la Vieja
Tento sopečný národní park zahrnuje 3 sopky - Rincón de la Vieja, Santa María a nečinný vulkán Cerro Von Seebach. Kromě fascinující a nedotčené přírody se v tomto parku můžete těšit na různé druhy opic a koček a také na více než 300 druhů ptáků!

Lanová dráha
Flamingo Beach se nachází velmi blízko lanové dráhy Kongo, na které můžete začít neuvěřitelné dobrodružství. Nasaďte si tedy výstroj, připoutejte se a spustě se dolů za svým nezapomenutelným "canopy" zážitkem!

Playa Grande a Tamarindo
Nejoblíbenější pláže pro surfing se nacházejí ve vzdálenosti pouhých 20 minut.

Naučte se španělsky ve Flamingo Beach

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.