Cestovní průvodce Sucrem - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce po Sucre, Bolívie - úvod

Cestovní průvodce

Sucre je okouzlujícím koloniálním městem v jižní části Bolívie, které bylo velmi dobře zachováno především díky tomu, že bylo přidáno na seznam světového dědictví UNESCO.

Sucre bylo známo pod různými názvy –například “La Plata” (“stříbro”) a v dnešní době se o něm v souvislosti s připomínáním 300 leté španělské nadvlády někdy mluví jako o “bílém městu Ameriky”. Během koloniálního období bylo toto město oblíbenou destinací španělské královské rodiny a zámožných rodin obchodujících s lukrativním stříbrem. Koloniální éru přípomínají zdejší dvě univerzity, různé kostely, krásné budovy s bílou fasádou i stromy lemovaná náměstí, na kterých se studenti často scházeli, bavili a příjemně trávili volný čas.

Jako oficiální hlavní město země bylo Sucre pokaždé velmi vlivným městem. Už od dávných časů až do dnešní doby se jedná o hlavní centrum z hlediska umění, vzdělání i progresivních myšlenek. Sucre se svými přibližně 250 000 obyvateli, tradičními vesnicemi, horami i památkami v blízkém okolí, je poklidným a fascinujícím místem pro studium jazykových kurzů španělštiny i pro poznávání místní tradiční i koloniální kultury.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.