Zajímavosti Sucre
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity, zajímavosti a památky Sucre, Bolívie

Sucre

La Casa de la Libertad
Simón Bolívar právě v této budově, postavené v roce 1621, založil republiku. Casa de la Libertad je zároveň místem, ve kterém je k nahlédnutí bolivijská deklarace nezávislosti.

La Biblioteca Nacional
Národní knihovna z 15. století byla tehdejším prvním a nejdůležitějším centrem v Bolívii, které se zabývalo knihami a písemnými dokumenty.

La Catedral Metropolitana
Místní katedrála, která byla postavena mezi lety 1559 a 1712 patří mezi bolivijské architektonické poklady. Hlavní renesanční styl doplňují prvky baroka a dalších typických místních architektonických stylů.

La Recoleta
Budova ze 16. století postavená františkány byla původně klášterem, nyní v ní však sídlí muzeum maleb reprezentujících období od 16. do 20. století.

Capilla de la Virgen de Guadalupe
Tato kaple byla postavena v 17. století a nyní v ní najdete v celém Sucre uctívanou zlatem, stříbrem a drahokamy zdobenou sochu Panny Marie Guadalupské.

La Chiese di San Francisco e altre risalenti all'epoca coloniale
Church Výstavba tohoto renesančního kláštera byla dokončena v roce 1540 a pokud jej navštívíte, tak budete ohromeni nádherně zdobeným interiérem. Dalšími nádhernými příklady koloniální architektury může být kostel a kláštěr svaté Teresy (1665), kostel svaté Kláry (1639), kostel svatého Sebastiána (1539), kostel svatého Agustína (1564-1570) nebo například kostel svaté Moniky (1612).

Cal Orck'o
Přibližně 20 minut od Surce se nachází jedna z největších bolivijských atrakcí: stopy dinosaurů! Zkamenělé otisky dinosauřích stop jsou datovány do období před více než 68 miliony lety a můžete si být jisti tím, že pokud se sem vydáte, tak to rozhodně bude stát za to!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.