Kam v Sucre vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Sucre, Bolívie

Jděte nakupovat
Nedaleké město Tarabuco je známé místním nedělním trhem s řemeslnými výrobky, na kterém se můžete pokochat a případně také nakoupit krásný originální textil, který vyrábějí zdejší domorodci.

Setkejte se s "Johnny Walkerem"
Cal Orck'o Do Cal Orck'o se můžete jít podívat na zkamenělé stopy několika dinosaurů, mezi kterými určitě nechybí brontosaurus, tyrannosaurus ani carosaurus. Vědci byli v této oblasti přímo ohromeni jedenácti stopami ankylosaura starými miliony let, které tu byly zachovány. Cal Orck'o je také místem, kde byl zachován nejdelší řetězec dinosauřích stop na světě o délce 247 metrů vyšlapaný dinosaurem známým jako "Johnny Walker".

Navštivte místní muzea
V Sucre najdete několik malých, avšak velmi zajímavých muzeí věnujících se umění, dějinám a spoustě dalším tématům. Několik konkrétních typů: Museo Histórico, Museo de la Recoleta a Museo de Santa Clara.

Nasákněte zdejší atmosféru
Srdcem i duší Sucre je bez pochyb náměstí zvané Plaza 25 de Mayo, které těsně sousedí s katedrálou, radnicí a několika historickými budovami jako například Casa de la Libertad. Tohle náměstí je jako dělané pro posezení u něčeho dobrého k jídlu či pití a pozorování ruchu v okolí!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.