Cestovní průvodce Antiguou - úvod
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Cestovní průvodce po Antigue, Guatemala - úvod

průvodce po Antigue

Poutavé koloniální město Antigua bylo založeno v 16. století jako Santiago de los Caballeros a po dvě století během španělské koloniální éry si drželo titul hlavního města celé Střední Ameriky. Důsledkem zničujícího zemětřesení bylo založení dnešního hlavního města Ciudad de Guatemala a město Santiago - přejmenované na "La Antigua" neboli "Staré hlavní město" bylo tehdy téměř úplně opuštěno.

Nyní se v Antigue, městu zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO, můžete setkat s dávnou historií v mnoha velmi dobře dochovaných budovách ve stylu španělského baroka. Stejně tak na vás dějiny dýchnou při procházení se klikatými uličkami města a místními tradičními trhy.

Krásné město Antigua je obklopeno vulkány i horami a proto patří mezi nejoblíbenější destinace pro studium jazykových kurzů španělštiny v celé Latinské Americe. Charakterizuje jej poklidná okouzlující atmosféra, kavárny, mezinárodní restaurace, nádherná architektura a přátelští lidé - není tedy vůbec divu, že Antigua láká návštěvníky z celého světa.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.