Jazykové pobyty s kurzy španělštiny v Guatemale

Ceny a Katalog
Jazykové pobyty s kurzy španělštiny v Guatemale
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Guatemale

Guatemala je fascinující zemí, která byla v dávných dobách ještě před Kolumbovým objevením Ameriky kulturním centrem Říše Mayů. Bohaté a dlouhé dějiny této země mluví za vše - na tomto území sídlily rybářské a farmářské vesnice už od roku 2 000 před naším letopočtem a během následujících století v této oblasti žila vůbec jedna s nejpokročilejších starodávných civilizací amerického kontinentu, která svého vrcholu dosáhla mezi lety 600 a 900 našeho letopočtu.

Naučte se tedy španělsky na jazykovém pobytu v zemi s 11 miliony obyvateli převážně domorodého původu. Potomcí Mayů zde dokázali do dnešní doby dochovat jednu z nejbohatších lidových kultur a tradic celého kontinentu. Na druhou stranu jsou však v této zemi všudypřítomné pozůstatky španělské koloniální nadvlády, která se promítá do starodávných mayských rituálů. Guatemalci do svých tradic podivně zamíchali křesťanství, stejně jako španělštinu do svých více než 20 rodných jazyků a dialektů.

Pokud se chcete podrobně seznámit se starodávnými dějinami Ameriky, tak je Guatemala pro vás pro studium španělštiny tím pravým místem!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.