Kam v Quitu vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Quitu, Ekvádor

Vyrazte za nákupy
Otavalo, Quito, Ecuador Ekvádor je tím pravým místem, kde můžete obdivovat ručně vyráběné výrobky jako například svetry z alpaky, keramiku, tapiserie, čepice nebo bižuterii a různé doplňky. Většina toho, co najdete v Quitu, je produkována ve velkém počtu, nicméně i zde je možné objevit ryze unikátní výrobky, pokud si vyhradíte čas a prozkoumáte obchody a stánky na trzích. Kromě Quita se však vyplatí za unikátními ekvádorskými výrobky vyrazit do měst a vesnic v Andách.

Pokud budete moci, vyrazte na dvouhodinovou cestu do města Otavalo, které je celosvětové známé svým jedinečným sobotním trhem plným ručně vyráběných výrobků. Ten největší trh se koná pouze v sobotu, avšak zajímavé obchůdky a stánky zde objevíte i jakýkoli jiný den v týdnu.

Objevujte přírodu
Během pouhých dvou hodin jízdy z Quita budete mít nekonečné možnosti pro objevování a prozkoumávání přírody a všech přírodních krás. Na tůru a za jízdou na kole či na koni vyražte do národního parku Cotopaxi, který vás svou pestrostí jistě ohromí. Na jednodenní výlet se zase vydejte třeba do Minda nebo do mlžného lesa a přírodní rezervace Bellavista, ve kterém si můžete užít řeky i vodopády, stejně jako pestrou směsici tropické fauny i flóry zahrnující více než 400 druhů ptáků - a to vše téměř vždy zahalené do mystického mlžného závoje.

Ztraťte se v uličkách starého města
Okouzlující historické centrum Quita je dle UNESCA největším a nejlépe zachovaným starým městem v celé Americe a také vůbec prvním městem zapsaným na seznam světového dědictví. Projděte se zde v dlážděných uličkách, pozorujte dění z některého z mnohých venkovních posezeních kaváren a následně také omrkněte zdejší unikátní obchody.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.