Jazykové pobyty s kurzy španělštiny v Ekvádoru

Ceny a Katalog
Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Ekvádoru
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Jazykové pobyty pro mládež i dospělé v Ekvádoru

Ekvádor je malá poklidná země uhnízděná mezi Kolombií a Peru na jihoamerickém pobřeží Tichého oceánu. Jeho 12,5 milionovou populaci tvoří převážně mesticové a domorodí obyvatelé.

Naučte se španělsky na jazykovém pobytu v Ekvádoru, malé zemi, která disponuje ohromnou biodiverzitou, velikými sněhem pokrytými sopkami, bujnou exotickou vegetací Amazonie a vším, co si dokážete ve spojitosti s těmito tématy představit. Díky tomuto si můžete užít velmi zábavné aktivity jako například pozorování velryb, jízda na kajaku, treking nebo třeba výšlapy do hor. Pokud je vaším koníčkem umění, tak pro vás bude Ekvádor perfektním místem pro objevování prastarých domorodých tradic a výrobků, jejichž příkladem můžou být například složité obrazy na ovčí kůži, originální keramika, sochy a nebo výrobky ze stříbra a zlata.

K tomuto přidejte ještě nesčetné množství archeologických pokladů a jeden z nejlepších příkladů jihoamerické koloniální architektury a máte před sebou bezednou studnici kulturního bohatství.

Ekvádořané si užívají mírného klima a stabilního počasí, což bez pochyb ovlivňuje jejich přátelský a pohostinný přístup. I vy sami se jistě naprosto nenuceně, bez problémů a rychle sžijete s tímto příjemným životním stylem!


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.