Kdy navštívit Quito
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Navštivte Quito během...

Velikonoce
Během velikonočních oslav každoročně konaných během března nebo dubna se můžete podívat na slavnostní průvody a další náboženské tradice, které kulminují na Velký pátek.

Jihoamerická hudební konference
Fanoušci elektrické hudby pozor - tento festival je přímo pro vás! Koná se každoročně v říjnu a jsou na něm k vidění a především poslechu jak nejlepší světoví tak i místní DJ.

Den ekvádorských erbů
Při oslavě dne ekvádorských erbů jsou ulice historického centra Quita plné studentských i vojenských skupin, mažoretek a v neposlední řadě mnoha pouličních párty. Tato slavnost se koná každoročně v říjnu.

Fair Quito

Veletrh v Quitu
Tento každoroční festival zvaný Feria de Quito Jesús del Gran Poder je plný vynikajících býčích zápasů, hudebních představeních a dalších zajímavých věcí. Feria se koná v listopadu nebo v prosinci.

Pouliční festival umění
Na tomto festivalu konaném každoročně v listopadu nebo prosinci jsou k vidění všechny možné formy umění od divadelních představení v ulicích, přes výstavy umění, elektronickou hudbu až například po moderní taneční vystoupení.

Gastronomický trh a festival
V prosinci potěšte své chuťové buňky na místním každoročním gastronomickém trhu, festivalu a kulinářské soutěži v jednom. Ochutnejte všechny ekvádorské speciality v podobě tradičních pokrmů i avantgardních kulinářských výtvorů. Kromě toho na vás zde čeká i živá hudba a baletní představení, které vás správně naladí na ten nejlepší gurmánský zážitek.


Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.