Kam v Playa del Carmen vyrazit
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kam vyrazit v Playa del Carmen, Mexiko

Trajektem směrem na Cozumel
Vydejte se do přístavu v Playa del Carmen a nasedněte na trajekt, který vás během chvilky doveze na ostrov Cozumel. Tento celosvětově známý ostrov je oblíbený z několika dobrých důvodů: zdejší skvělý noční život vám nedá spát, můžete si zde užít skvělé potápění, podívat se na želvy snášející vejce na pláži, projít se po přírodních rezervacích, nádherných plážích nebo vyzkoušet některý z místních závrtů!

Obujte se do tance
V Playa del Carmen si můžete užít zábavu každou noc při popíjení vynikajících drinků a tancování až do časných ranním hodin. Po setmění máte možnost navštívit různé lokály od pivnic až po luxusní koktejlové bary. Ve městě je živo každou noc v týdnu, toužíte-li však po bouřlivějším zážitku, přesuňte se do nedalekého Cancunu, ve kterém to v noci žije ještě více.

Vydejte se do přírody
Playa del Carmen se nachází nedaleko od různých přírodních parků a zajímavých přírodních míst, díky kterým se velmi podrobně seznámíte se zdejší rozmanitou flórou i faunou. Níže uvádíme několik z nich:

  Parrot from Xaman-Ha Aviary
 • Voliéra Xaman-Ha
  Voliéra plná rozmanitých tropických ptáků - různých papoušků nebo například plameňáků, kteří zde žijí na pečlivě vybraném přírodním stanovišti. Spatříte zde bezpochyb také další zvířata, je možné využít zdejší stezky pro pěší.
 • Vodní park Xel-Ha
  Přírodní akvárium tvořené jak nádržemi, tak i volným mořem. Fantastické místo pro potápění, nechybí zde jezírka, jeskyně, džungle, archeologická naleziště apod.
 • Xcaret
  Eko-archeologický park, ve kterém jsou k vidění mayské ruiny společně s rituály i kulturou Mayů, dále laguny, pláže a různé druhy zvířat - jaguárové, mořské želvy, opice nebo třeba papoušci.
Další cestovní průvodce Mexikem

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.