Kulturní aktivity a exkurze v Mexiku
Oblíbené destinace v Latinské Americe

Kulturní aktivity a exkurze v Mexiku

Naše jazykové školy španělštiny v Mexiku se nachází napříč celé této krásné země, proto si v nich můžete užívat opravdu pestré aktivity - stejně tak pestré, jako sama mexická krajina či kutura.

exkurze v Mexiku

Guanajuato

V Guanajuatu, městě s největší nabídkou jazykových kurzů, nabízíme každý týden aktivity jako kurzy vaření věnující se mexické kuchyni, lekce salsy, promítání filmů nebo třeba společná posezení u kávy přímo v jazykové škole. Během víkendů se studenti mohou zúčastnit různých výletů do nedalekých koloniálních měst San Miguel de Allende, Dolores Hidalgo nebo Guadalajara, druhého největšího města v Mexiku.

Oaxaca, Playa del Carmen & Puerto Vallarta

Naše jazykové školy v Oaxace, Playa del Carmen a Puertu Vallarta plánují kalendář aktivit, který každý týden zahrnuje promítání filmu, společné posezení u kávy a jednu taneční lekci salsy. V Playa del Carmen si také můžete zahrát plážový volejbal přímo na školním hřišti, zacvičit jógu nebo vyzkoušet potápění, šnorklování, jízdu na koni nebo například windsurfing.

    Aktivity v Mexiku
  • Z Oaxacy můžete vyrazit na různé výlety - například do archeologické oblasti Zapotecan, původních koloniálních měst, vyzkoušet si paragliding, aktivní výlet na kolech nebo výšlap do přírody.
  • Na víkendové výletu se můžete přihlásit v Puertu Vallarta - objevíte tak například město Guadalajara nebo se podíváte na velryby a delfíny.
  • Playa del Carmen se nachází nedaleko mayských archeologických oblastí Tulum, Coba a Chichen Itza. Můžeme pro vás připravit výlety do těchto fascinujících míst, stejně jako do města Cancun nebo Merida, či do zábavních parků.

Zažádejte si o více informací a zaregistrujte se do kurzu bez jakéhokoliv kompromisu.

20 druhů španělských kurzů pro všechny věkové kategorie, ubytování a exceletní služby.